POSTUP PRONÁJMU VOZIDLA

Vyberte si AUTO / DODÁVKU / DODÁVKU S TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM / PŘÍVĚS a PROVOZOVNU, kde si vozidlo převezmete a termín pronájmu (den a hodinu vyzvednutí vozidla a délku pronájmu). Pokud si nejste jisti s výběrem vozidla, sdělte nám Vaše požadavky a my navrhneme ideální vozidlo pro potřeby Vašeho pronájmu. Váš výběr nám sdělte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel.: 777 656 668. Poté, co dohodneme detaily pronájmu vozidla, obdržíte na Vámi sdělený e-mail žádost o potvrzení rezervace, kde se dočtete jaké vozidlo, od kdy, na jak dlouho, za kolik a na které provozovně si budete půjčovat. Součástí e-mailu s žádostí o potvrzení závazné rezervace bude i vzor smlouvy o pronájmu vozidla, abyste mohli s předstihem prostudodat smluvní podmínky.

Počátek účtované doby pronájmu bude vycházet ze smluveného času začátku pronájmu. Žádáme Vás o včasné vyzvednutí vozu – respektujeme zpoždění do 15 min. Na zvolené provozovně bude připraven rezervovaný vůz, se zkontrolovaným vnějším osvětlením, doplněnými provozními kapalinami, vyčištěným interiérem a správně nahuštěnými pneumatikami. Náš personál vypíše nájemní smlouvu, zanese do předávacího protokolu stav vozidla (poškození, objem pohonných hmot, stav počítadla ujetých kilometrů a příslušnou výbavu), vysvětlí obsluhu vozu, případně zodpoví Vaše dotazy, a převezme od Vás hotovost (vratná kauce 4.990 CZK + nájemné). Pozor, dodávky pronajímáme s prázdnou nádrží! Od PROVOZOVNY I je 900 m vzdálená čerpací stanice Šafránka. Od PROVOZOVNA II je vzdálená 4 300 m. Pohonné hmoty nejsou zahrnuty v ceně pronájmu. Kolik paliva si máte natankovat zjistíte jednoduše. V kartě každého vozu je uvedena průměrná spotřeba, kterou vynásobíte délkou trasy, jakou budete absolvovat. Pokud potřebujete zaparkovat vůz, kterým jste přijeli, nachází se 150 m od Provozovny I. veřejné neplacené parkoviště.

Před vrácením pronajatého vozu je třeba nám oznámit čas, kdy vůz přijedete vrátit, abyste nemuseli čekat, až se Vám budeme moci věnovat, pokud přijedete neohlášeni.

Přejeme Vám mnoho kilometrů bez nehod a poruch. Vaše půjčovna aut, dodávek, dodávek s tažným zařízením a přívěsů – PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 5