Nabízíme lepší podmínky pro výkup aut – Autocentrum H2 CAR

banner h2car

Prodej vozidla do výkupu Vás zbaví většiny starostí spojených s prodejem vozidla, nebudete ztrácet čas s neustálým telefonováním a schůzkami se zájemci, protože Vám nabízíme kompletní a nadstandardní servis na www.vykup-automobilu.cz, který provozuje společnost H2 Company, s.r.o.
Vykupujeme auta všech kategorií – osobní, užitková a terénní včetně havarovaných, či jinak poškozených, dále sportovní a luxusní vozy, historická vozidla, motorky i čtyřkolky.

Jste spokojeni?

Vážíme si všech zákazníků a snažíme se neustále zlepšovat naše služby v oblasti pronájmu aut, dodávek a přívěsných vozíků. Pokud byste zaznamenali z naší strany nedostatky, či máte jakékoli náměty ke zlepšení našich služeb nebo stížnost, prosíme kontaktujte nas prostřednictvím e-mailové adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nutno podotknouti, že i slova chváli rádi přijmeme a lze je taktéž projevit prostřednictvím e-mailu.

Autoslužby Jeřábek
Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen servis

Pokud jste majitelem vozu Audi, SEAT, Škoda, nebo Volkswagen, pomůžeme Vám s jeho servisem a údržbou v našem servisu specializovaném na uvedené značky. Nabídku služeb specializovaného servisu naleznete na stránkách AUTOSLUŽBY JEŘÁBEK. Poskytujeme komplexní služby od čištění interiéru, přes pravidelné servisní prohlídky, až po opravy následkem dopravní nehody, nebo fatálního poškození hnací jednotky.

Pro objednávky služeb Autoslužby Jeřábek můžete použít e-Objednávky, kde se zaregistrujete, také Váš vůz/vozy, a při další e-Objednávce již nebudete muset tyto údaje vyplňovat. Pouze se přihlásíte a v rychlosti doplníte kdy a s jakými požadavky Vás máme očekávat.

Předávací místo Praha 5, Řeporyje

Smíchovská 337/34
155 00 Praha 5 – Řeporyje

DODÁVKY | OSOBNÍ VOZY

Předávací místo Praha-západ, Tachlovice          

Luční 207
252 17 Tachlovice, Praha-západ

DODÁVKY | OSOBNÍ VOZY | PŘÍVĚSY

Předávací místo Praha 5, Stodůlky

Tlumačovská 2766/26a
155 00 Praha 5 – Stodůlky

DODÁVKY | OSOBNÍ VOZY

OTEVŘENO 24/7


Pondělí–pátek

Pracovní dny v době 7–18 hodin bez poplatku.

Non-Stop

Zapůjčení nebo vrácení vozidla mimo pracovní dny a v době 18–7 hodin s poplatkem 300 CZK