"Sedm Moří" Coral Místo Karty Fotografii Držitele 100KS/LOT svatební party photo frame DHL, Fedex Doprava Zdarma


Štítky: ujednané místo karty, srdce místo karet, místo karty, člověče, bronzové místo karty, juta místo karty, místo karty podporu, plast místo karty, moderní místo karty, místo karty dřevo, zimní karta.

2 326.13 Kč
  • Skladem
  • w111  • Příležitosti: Strana

Kategorie: Místo Držitele Karet

Krátký Popis:

Hmotnost:33 g/ks

Položka Velikost: 6 X 3 X 3,5 CM

Balení: Každá sada v jeden dokument white paper box

PS:držák je dodáván bez názvu karty(papírové karty)

Nejzajímavější moře-podlahy výzdoba nyní zdobí více! Vytvořit hluboké moře sen o stolní s těmito shluky korálů na zvláštní událost, což s sebou přináší oceán díky každý host.

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Pošleme položky do 6 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Jsme podle skutečnosti logistiky dopravy podmínkou, nejrychlejší způsob dopravy pro vás poslat zboží, zvolit vhodnější dopravní kanál. Například: federální/DHL/UPS/TNT.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.


Napsat recenzi

Související produkty