10ks Vysoce kvalitní 16 bit hra pouzdro na vizitky plastový box pro sega MD Karty, kazety Balení Pouzdro Černé


Štítky: mega drive shell, sega kazety, krabice, spin pro dokonalou pleť, vazn, Sega, pohon mega, případě sega, hry případě megadrive, kazeta pro sega, box mega drive.

729.82 Kč 986.32 Kč
  • Skladem
  • w1255  • Kompatibilní Značka/Model: Sega
  • Sega Model: MEGA DRIVE
  • Číslo Modelu: GSE036
  • Značka: xunbeifang

100% Zbrusu nový Vysoká kvalita Třetích stran Barva produktu: černá Velká Velikost: 18*13*2.3 cm Střední Velikost:14.5*10*2.5 cm Kompatibilní s pro MD 16bit hry karetní Eur. verze/JP verze/Usa verstio

10ks × Hra, karty, kazety, krabice

www.pujcovna-dodavek-praha-5.cz podporuje Visa, MasterCard, Maestro Debetní Kartou, Western Union, bankovní převod prostřednictvím banky. Dozvědět se více o platebních metod na www.pujcovna-dodavek-praha-5.cz, prosím, odkazovat se na "Centrum Nápovědy"

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Jsme loď na objednávku dodací adresu POUZE. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná, než budete platit. Nemáme loď o víkendu nebo o svátcích. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Nabízíme 1 měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Prodáváme zbrusu nové položky přímo z továrny. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím "TradeManager" nebo "nabídka zprávu". Budeme reagovat do 1 pracovního dne nebo méně. Prosím uveďte své číslo objednávky ve všech komunikací.


Gabryelavj
2020-10-29
3/5
The goods did not come, but the seller returned the money.
Fataiface 3000
2021-02-02
3/5
Well, it's what it is and. Photos speak for themselves but this size is the only thing you find.
Rogademona
2020-11-03
4/5
Is not the first time buy but plastic film is inferior.
Flexthernan
2020-10-22
3/5
I was surprised toreceived the package so fast! Concerning the content of the package I must say that I am a little disapointed considering the previous comments I have read. On the 10 I have ordered, 1 does not close properly, and most of them have their transparent plastic too large and need to be cut (But this is not a big deal since it can be removed). What is a greater concern to me is that the transparent plastic is not properly heated on the sides or too thin and had already began to come off the case when I got the package... Another thing for european people (AKA: people where the console is named "Megadrive" and not "Genesis"), is that the transparent plastic is REALLY glossy, it doesn't have the samz "texture" the original cases had (Maybe they were different for the "Genesis"?). To me the real issue of the product is the quality of the transparent plastic, beside that everything is ok (see example with cartridge and a printed cover in the photos).

Napsat recenzi

Související produkty