RYCHLÉ DODÁNÍ,.ZBRUSU NOVÁ.DA0U92MB6D0 REV : D 15-N základní DESKA Pro HP Pavilion 15-N Notebooku základní Deska ,PALUBNÍ PROCESOR A8 / A10


Štítky: da0u93mb6d0 desce, hp probook 470 g3 desce, dv6 desce, základní deska hp pavilion, 15 n, amd mini itx, mini pc wintel, da0u92mb6d0 laptop základní desky, hp 250 g2 deska, g6 základní deska hp.

890.58 Kč
  • Skladem
  • w1384  • Značka: yuntunuoda

O nás: Od roku 2003, jsme byli zapojeni do notebooku podnikání, údržby a prodeje. Pracovali jsme v huaqiangbei, nejvíce prosperující elektronický trh v Číně, pro 16 let. Byli jsme tady celou dobu. Protože jsme profesionální, takže dáme vám lepší produkty, lepší služby. Děkuji vám za vaši podporu a důvěru. Upozornění pro nákup: 1. Před zakoupením tohoto produktu, prosím, ujistěte se, že vaše základní deska informace je správná. Pokud jste zmateni, prosím, pošlete nám vaše základní deska image a budeme potvrdit s vámi. 2. Prosím, ujistěte se, že všechny ostatní komponenty v notebooku jsou dobré. Pokud nejste profesionální, prosím, najít profesionální potvrdit, kde je problém, být opatrní, aby koupit. Pokud tam jsou nějaké vadné komponenty (CPU, ram, video kabel, topení, LCD, CA adaptér, zásuvka, obvod, atd.), na desce nebude pracovat. 3. Někdy,AC adaptér způsobí, že stroj selhání a nelze spustit. 5. Logistické společnosti je náhodně přiřazena www.pujcovna-dodavek-praha-5.cz. Pokud máte nějaké speciální požadavky, prosím, kontaktujte. 6. Vzhledem k přísným a individuální bezpečnostní kontrola na letišti, CMOS/BIOS baterie na hlavní desce budou odstraněny. Prosím, vrátit původní baterie při instalaci a testování. 7. Po obdržení hlavní palubě, prosím, zkontrolujte, zda je jakékoliv poškození vnějšího obalu, zda je příchozí kapalina, a zda vnitřní objekty jsou poškozeny. Pokud zjistíte nějaký problém, prosím, odmítnout. 8. Naše základní deska je zaručena po dobu 60 dnů ve výchozím nastavení, a výpočet se spustí poté, co obdržíte základní deska. Pokud existuje nějaký problém, do 60 dnů, prosím, kontaktujte nás ihned. Dodací náklady vzniklé tím, že záruka musí být hradí kupující. Podpora produktu a procesu testování: 1:Triple kvality. (1) přidejte zásob po testu, (2) všechny části budou znovu testovány před porodem. (3) pokud se obáváte, a třeba fotografie nebo videa pro testování, můžete se zeptat nás, aby je zachránil a poslat je k vám před porodem. 2: Naše zkouška: (1) CPU a RAM Windows. Zapněte napájení zkontrolujte, zda je obrazovka pracuje správně. (2) namontujte ventilátor, WIFI karta, baterie, klávesnice, touchpad, DVD, (3) zkontrolujte, zda WLAN, WIFI signál a přístup na Internet. (4) potvrdit funkce DVD a čtečka SD karet. (5) přehrávání hudby určit, zda audio a sluchátka konektory jsou normální. (6) zkontrolujte, zda baterie mohou být nabity a vybity normálně. (7) zkontrolujte, zda dotyková obrazovka, USB slot a všechny ukazatele. (8) sestavení spínač externí testovací obrazovka. (9) run 3D testu. (10) restart okna. Ještě jednou díky za vaši podporu a důvěru!


Muravei 46
2020-09-25
1/5
They did not send the product or respond to messages
K Libre09
2020-11-30
1/5
The seller is a fraud, I do not advise you to contact him or buy anything from him.
Bolotnova68
2020-11-18
1/5
I never did. Time has been wasted.

Napsat recenzi

Související produkty