Originální Plyn Mods Hala RDTA 2ml 22mm Single Coil boční proudění vzduchu 510 závit elektronické cigarety rozprašovače RDTA vs WASP NANO


Štítky: mtl tank, 28ml, pin wasp nano, mini smartphone atom, taška usb, atomové prvek, rdta tank, manta rta, atom tank, rdta.

359.72 Kč 467.10 Kč
  • Skladem
  • w287  • Cívky Typu: Vyměnitelná
  • Velikost: 22(D) x 31mm(H)(with Drip Tip)
  • Typ: Single Coil RDTA
  • Číslo Modelu: PLYN MODS Hala RDTA
  • Vlákno: 510
  • Materiál: Z nerezové Oceli 304 + POM
  • Kompatibilní Model: 510 Závit
  • Značka: Plyn mods

PLYN MODS Hala RDTA

Produkt Úvod

Pozdravte nové PLYNOVÉ MODS Hala RDTA ! To je ideální rebuildable tank, které kombinují RDA a RTA spolu. S jedinečným designem, můžete se těšit na velké kapacity, jako je RTA a také můžete získat svěží chuť, jako RDA. Se skládala z 22 mm průměr a 2 ml kapacity, Hala RDTA je snadno přenosný a může uspokojit celý den vaping potřeb. Plus unikátní postless vybudovat terasu s vyměnitelnou kontrolu proudění vzduchu příslušenství, podporuje snadné single coil budovy a přinese vám skvělý vaping. Dobrá Volba pro RBA milenci.

Parametry

Velikost: 22(D) x 31mm(H)(Drip Tip)

Typ: Single Coil RDTA

Materiál: Nerezová Ocel 304 + POM

Závit: 510

Přenosné Single Coil RDTA s 22mm průměr

Snadné postless stavět deck

Unikátní výměnné kontrolu proudění vzduchu příslušenství

High-end nádrž s konkurenceschopnou cenu

Pozoruhodnou chuť a obrovský mrak výroby

Dodává se s 1 x HALA RDA Náhradní Díly

Jednoduché balení. Obvyklé Balení z továrny, balení se mohou změnit bez předchozího upozornění.

510 závitem můžete vybrat více Drát, Knot A Nástroj pro snadné budování.


Ksusha Mut
2020-11-13
5/5
Очччччень interesting device. I do not understand the creators who put in the short blow by default. On a wide blow, which goes in the kit, it turns out very tasty and miniature RDTA. It's true, whistling on such a blow. But nothing, you can tolerate. On a narrow blow MTL will not work, for MTL it is better to take galaxies RDTA, or chtulhu Mulan RDTA. On a wide blow, with alien 2.5mm (5 turns) and 40 Watts turns out the ideal device, which gives a maximum of taste and naval, and at the same time does not heat like an atomic reactor, and it doesn't flow.
Zdernov Karpr1989ul
2020-12-08
5/5
very good
Pushistik007m
2020-09-21
5/5
Original product, good quality. I thought I ordered it in black but no I was wrong lol. No matter, it suits me very well also in silver. And at least it gives me an excuse to recommend it in black if I am satisfied with the use.

Napsat recenzi

Související produkty