Údaje Žába Závodní Hra Pad 180 Stupňů na Volantu Vibrační Joystick Pro PS3 Hry Dálkový Ovladač Kola Disk Pro PC


Štítky: steer wheel pro pc, rk racing wheel, desková hra, příslušenství žába, rim, joystick, joystick ps3, datum žába, joystick pc, závodní volanty.

598.15 Kč 920.07 Kč
  • Skladem
  • w513  • Funkce: Herní volant
  • Kompatibilní Zařízení: Pro PS3, PC
  • Typ 1: Volant
  • Značka: ÚDAJE ŽÁBA
  • Kompatibilní Značka/Model: NIC
  • Typ 2: Kola
  • Číslo Modelu: XXL1023TTK

NOVÝ Upgrade produktu:7 Emulátor v 1 Hry Závodní Volant

Mini Hry Závodní Volant Pro PC/PS4/PS3/Nintendo Spínač/Xbox One/Xbox 360/Android TV box

Bezdrátové Retro Herní Konzole Podpora HMDI VEN

Údaje Žába je nejnovější verze gamepad,vylepšená verze design umožňuje dva gamepady vypadat více stručné a štědré, což retro pocit.Pokud chcete hrát 1400+ klasické hry se svými dobrými přáteli či rodinou, prosím, vybrat si to!To může splnit vaše požadavky!

ÚDAJE FROG 90-stupeň Hry Závodní Volant Vibration Joystick Pro PS3 Volant Dálkový Ovladač Kola Disk Pro PC

Pro PS3: Před připojením volantu k herní konzoli, musíte vypnout konzoli, Vždy připojit k Portl režimu pro jednoho hráče.K PC-USB: Nainstalujte ovladač před připojením volantu k PC, pokud se vám líbí vibrace v D-INPUT mode(CD ovladače pouze pro vibrace funkce v D-INPUT).D-VSTUPNÍ (výchozí režim): Mode Led -off.můžete hrát D-INPUT, PC hry přímo Poznámka: pokud má kolo přešel do X-VSTUPNÍ režim, stačí stisknout Tlačítko Menu a držte po dobu 5 sekund.kolo se přepne zpět do D-INPUTX-režim VSTUPU.X-ZADÁNÍ režimu: Stiskněte Tlačítko Menu a držte po dobu 7 sekund pro přístup do X-VSTUPNÍ režim, Režim LED =On.můžete hrát X-ZADÁNÍ hry.

Vlastnosti produktu

1.Kompatibilní s PlayStation3. 2. D-INPUT Mode a X-VSTUP v Režimu PC. 3.compatiBlewithWinMe/2000/xpVista32/vista6-4/win7/win8/wini0. 4. Kompatibilní s X-VSTUP, můžete hrát PC verzi, xbox 360 hry na PC.

90-stupeň Úhlu Řízení

Kola mají analogový výstup, tak, že vlastně výstup je proporcionální k pohybu kola.Prosím nesnažte a tum kola minulosti jeho omezení(90 stupňů tum omezovač)。 Pokud tak učiníte, může poškození nebo účinně zničit volant.Nadměrná síla NENÍ nutné se dostat co nejvíce z vašeho kola.

Instalace

Závodní kolo zahrnuje volant jednotku a nožní pedál jednotky.to je poměrně snadné je spojit dohromady.Nicméně, musíte nejprve přepnout herní konzole "OFF před připojením Racing Wheel.A.Připojení nožního pedálu jednotka na volant nit.Simulovat skutečný zážitek z jízdy, můžete použít foof pedál jednotka k ovládání zrychlení a brzdění.Pro připojení thistwo jednotky, jednoduše zapojte mužské typu plug nalézt na nožní pedál jednotky do základny volant jednotky.B.Připojení Závodní volant pro Herní konzole.Připojte kabel od volantu jednotku do konzole Poznámka: ujistěte se, že je volant jednotka je v počáteční pozici při přepínání na herní systém.Pokud volantu jednotka je v neutrální pozici,že pozice bude považována za neutrální polohy při přepínání na herní systém.

Automatické centrování funkce

Kola středové polohy je automaticky nastavena při přepnutí na hru syster.Realistickou vibrační zpětnou vazbu pro efekt-pocit na každý pád, oživit a proměnit.

Automatická detekce herní konzole bez přepínání

PS tlačítko pro přímý přístup k PS3 menu v PS3.Všechny tlačítka umístěná na volantu jsou velmi rychlé reakce.

Akční tlačítka

Tyto tlačítka odpovídají na specifické herní funkce, detailní, v softwarové dokumentaci a v nabídce možnosti.

Tlačítko Menu

Pro přímý přístup k Playstaion3 menu ve hře.Tři přísavky držet volant kořeny na stůl, dokonce i v zápalu závodu.

D-pad

Používá se pro navigaci přes menu a dělat změny menu.

Balení Seznam

1 x Hra Volantu, 1 x Pedál, 1 x CD s Ovladači 1 x Uživatelská Příručka


Blondemami21
2020-08-30
2/5
It is impossible to "stick" this item to any surface using the vacuum "legs" provided with the item. Because it does not stay in place - it is impossible to play or use this item. I will need to remove the "legs" or glue them permanently to a surface.
Garifullin 1979
2020-09-17
5/5
refund is quick.
Kharji99
2021-01-13
2/5
It was indicated that the steering wheel turned 180 degrees came to 90.

Napsat recenzi

Související produkty