GameSir Z1 Mechanická Herní Klávesnice s Cherry MX Red Spínače Programovatelné Klávesnice pro Android Mobilní Telefon / PC s Windows


Štítky: gamepad gamesir, ovládání hry, joypad joystick android, intel mini pc, android gamecube gamepad, podporu pc hraní, blue cherry mx, gamepad bezdrátový, ps pc gamepad, pro pc gamepad.

1 157.25 Kč 4 132.83 Kč
 • Skladem
 • w739 • Značka: gamesir
 • Připojení: USB Type-C (pouze pro nabíjení)
 • Kompatibilní Značka/Model: NIC
 • Typ: Gamepady
 • Bezdrátové Technologie: Bluetooth 4.0
 • Kapacita baterie: built-v 2000mAh nabíjecí Lithiová baterie
 • Balíček: Ano
 • Typ Rozhraní: Bluetooth
 • Klíče Rozvržení: 29 Mechanické Klíče + 4 Silikonové Klíče
 • Pracovní Plošiny: Windows PC / Android
 • Číslo Modelu: Z1 (Red Mechanický Spínač)
 • Přepínače typu: cherry mx red switch

GameSir Z1 herní klávesnice je dobře navržen pro plně stimulující herní potenciál a nabízí gaming-grade, prostorově úsporná alternativa k klávesnice plné velikosti bez ztráty základní vlastnosti. Kombinace atraktivního designu, která je vhodná pro moderní herní chutě spolu s layout sám o sobě je velmi pohodlné, a to i po dlouhé hodiny používání.

Autentické Cherry MX Red Mechanické Spínače

GameSir Z1 herní klávesnice je naloženo s 29 autentické Cherry MX Red mechanické spínače, které jsou snadno stisknout, s bleskurychlé reakce.

Vestavěný BattleDock™ Funkce

Nikdy jsme se zastavili na prohlídku, tak jsme se rozvíjet BattleDock™ technologie, které lze převést vstupní signály z klávesnice nebo myši signály, mobilní telefon může rozpoznat. GameSir Z1 je nejen herní klávesnice, ale také BattleDock™. Zapojte USB kabel do myši do GameSir Z1 herní klávesnice, můžete hrát mobilní hry s klávesnicí a myší!

29 Programovatelných Tlačítek, 4 Makro Kláves a GameSir G-Core Softwarová Podpora

GameSir Z1 herní klávesnice má 29 programovatelných tlačítek a 4 konfigurovatelné klávesy macro. Stáhněte GameSir G-Core software pro Windows PC, můžete nastavit horké klávesy, makro klávesy, komplexní příkazy a RGB podsvícení s GameSir G-Core.

Pohlcující Dynamické RGB Podsvícení

Dynamické RGB podsvícení s 16,8 milionu barevných možností zvyšuje ponoření do hry. K dispozici jsou 4 přednastavené barevné profily si můžete vybrat, nebo si můžete přizpůsobit podsvícení RGB efekty založené na vašich osobních preferencí.

Ergonomický Design

Jako profesionální e-sport úroveň herní klávesnice, každá jednotka GameSir Z1 je přísně testována, aby zajistila nejlepší výkon v každém boji. Je ergonomické s velkým horním povrchu poškrabané, non-slip textura WASD, vhodný prostor klíč a pohodlná opěrka zápěstí, která vám umožní snadnou ve hře.

Built-v 2000mAh Nabíjecí Lithiová Baterie

Built-v 2000mAh nabíjecí Lithiová baterie, můžete nosit GameSir Z1 herní klávesnice, aby se váš přítel je doma a hrát společně.

Technická Specifikace

Značka: GameSir Model: Z1 (Red Mechanický Spínač) Připojení: Pevné (pro Windows PC) / Bluetooth (pro Mobilní Telefon) Bezdrátová Technologie: Bluetooth 4.0 Pracovní Platformy: PC s Windows (Windows 7 nebo novější) / Android (Android 4.4 nebo novější) Klíče Rozvržení: 29 Mechanické Klíče + 4 Silikonové Klíče Přepínače Typ: Cherry MX Red Switch Kapacita baterie: built-v 2000mAh nabíjecí Lithiová baterie Pracovní Doba: 7 hodin Doba nabíjení: 1,5~2 hodiny Nabíjecí Napětí: 5V Nabíjecí Proud: 1A~2A Pracovní Teplota: 5℃~65℃ Připojení: USB Type-C (pouze pro nabíjení) Délka kabelu: 5.25 ft. Velikost balení: 12.52 x 9,45 x 2.56 v. Hrubá Hmotnost: 1.79 kg.

V Krabici

1* GameSir Z1 Herní Klávesnice 1* Type-C Kabel 1* Uživatelská Příručka


Napsat recenzi

Související produkty